Edukacijos

Apie edukaciją

Edukacinis užsiėmimas  KŪRYBINĖ JOGA – tai pozityvus mąstymas ir įdomus kūno lavinimas per žaidimą ir kūrybą. Kūrybinė joga kviečia tave į labai smagų gyvenimo nuotykį. Tai nuotykis į žaidiminę jogą: AŠ – JUDU, AŠ – ŽAIDŽIU, AŠ – KVĖPUOJU, AŠ – ATSIPALAIDUOJU IR AŠ -KURIU!

Užsiėmimo metu turėsi galimybę praktiškai susipažinti su joga, kurioje mažiau taisyklių, tačiau daug geros nuotaikos, žaidimų ir kūrybos. Užsiėmimo metu ne tik aktyviai judėsime ir žaisime, bet ir išmoksime taisyklingai kvėpuoti ir atsipalaiduoti, lavinsime koncentraciją, koordinaciją, dėmesingumą, bendravimą ir lingvistinį bei kultūrinį pažinimą.

KŪRYBINĖS JOGOS užsiėmimo metu dalyviams suteiksime tinkamus įrankius (pvz.: meditacija ir sąmoningas atsipalaidavimas, jogos pratimų pradžiamokslis, kvėpavimo technikos), kurie lavins jų koncentraciją, vaizduotę ir kritinį mąstymą bei galimybę įgytas žinias taikyti ir kasdienybėje. Mūsų tikslas – dalyvius įkvėpti ir auginti pasitikėjimą savimi!

Edukacinio užsiėmimo metu mokiniai trumpai bus supažindinti su jogos pratimais, kuriuos integruos į literatūrinį kontekstą ir sukurs bendrą grupės literatūrinę pasaką. Kūrybinių užduočių metu dalyviai kurdami istorijas ir jas pasakodami ugdysis kaip intelektualios asmenybės ir lavins savo lingvistinį-kultūrinį intelektą.

Mūsų tikslas – dalyvius įkvėpti ir auginti pasitikėjimą savimi!

Edukacija skirta grupėms (daželiams ir mokykloms): 3-5 m., 6-12 m. Trukmė: 45-60 min.

Edukacijos tipas: kontaktinis ir virtualus

Kaina: Kontaktinis: 5 eur / asmeniui; Virtualus: 3 eur / asmeniui. Vyksta visoje Lietuvoje.

Partneriai: VšĮ Užtaisas. Daugiau nuotraukų rasite: FB Loft4you studija

galerija