Jogos užsiėmimai

APie užsiėmimus

KŪRYBINĖS JOGOS BŪRELIS veikia nuo 2016 m. Sukaupta daug neužmirštamos patirties, įdomių užsiėmimų ir nuostabių vaikų.  
Kūrybinės jogos užsiėmimus ir edukacijas veda Monika Domeikienė – sertifikuota Yacep Yoga Alliance vaikų jogos mokytoja Monika, vaikiškos knygos „Kitoks pasaulis arba megaitė, kuri buvo laiminga“ autorė.
Kūrybinė jogos būrelio principai:
ASANOS padės lavinti kūną ir būti sveikais.
ŽAIDIMAI išmokys spręsti problemas įvairiose situacijose.
KŪRYBA palepins sielą ir lavins vaizduotę.
PRAMOGOS padės atsipalaiduoti ir pajausk veiklų malonumą.
Kūrybinė joga vaikams gyvuoja jau 12 metų. Joga vaikystėje sukuria labai gerą gyvenimo pagrindą. Vaikai yra natūraliai lankstūs ir turi pusiausvyros jausmą, todėl jiems daug lengviau įvaldyti jogos asanas, tokiu būdu jie greitai tobulėja.
Kūrybinė joga vaikams skirta pažadinti vaikų kūrybingumą, potencialą ir tuo pačiu lavinti jų kūną. Kadangi vaikystė yra toks metas, kuomet vaikas yra smalsus, aktyvus ir žingeidus, joga yra puikus būdas vaikui pažinti save ir pasaulį. Pagrindinis jogos užsiėmimų tikslas yra atpalaiduoti kūną, išugdyti ramų ir patenkintą protą. Vaiko kūrybiškumas ir energija yra pakylėti, akys ir protas dar laisvi priimti ir lengvai įsisavinti informaciją. Joga padės vaikams į kasdienes vaikiškas situacijas pažvelgti kitomis akimis.
Kūrybinė joga vaikams – padrąsins vaiką išbandyti įvairias jogos technikas, jas pritaikyti kūrybiniame procese. Joga per žaidimą padės atskleisti vaiko potencialą, išlaisvinti jo talentą, vaizduotę ar tiesiog smagiai praleisti laiką su kitais vaikais.
Kūrybinės jogos vaikams privalumai:
– skatina protinį aktyvumą,
– lavina loginį ir kūrybinį mąstymą,
– aiškų minčių dėstymą,
– emocinę raišką,
– gerina atmintį bei dėmesio koncentraciją.
Užsiėmimai vyksta ŠEŠTADIENIAIS, 12-13.30 val., Alytaus g. 2, Šiauliuose.
Kviečiu prisijungti į šaunų būrį nuostabių vaikų!

galerija